top of page

25.05.21 було проведено церемонію нагородження переможців та призерів відкритої зимової першості з футболу серед команд 2009р.н. "Podil Kyiv Winter" сезону 2020-21рр. Отримано заслужені нагороди з рук Заступника київського міського голови Валентина Мондриївського, в.о. Голови Подільської районної державної у м. Києві адміністрації Віталія Волошкевича, начальниці відділу молоді та спорту Подільської РДА Олени Кузьменко, директорки Будинку дитячої творчості Христини Сквирської-Грищук та т.в.о. Директора ПРЦФЗН "Спорт для всіх" Романа Марченка.

 

І, як відзначив Заступник київського міського голови Валентин Мондриївський, керівництво міста робить все, щоб наші маленькі спортсмени мали комфортні та приємні умови для занять спортом.

А, як наголосив в.о. Голови Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич, кожного з номінантів і учасників наших змагань, ми всі невдовзі чекаємо у футболках Національної Збірної України!

Щодо номінацій у Golden League:

1 місце - "Динамо" Київ

2 місце - "ДЮСШ-25"

3 місце - "Поділ БДТ"

Кращий бомбардир - Курлатов А. ("Динамо" Київ)

Silver League:

1 місце - ДЮСШ "Атлет-2"

2 місце - "ДЮСШ - 15-2"

3 місце - "Поділ БДТ - 2"

Кращий бомбардир - Баюк О. ("Поділ БДТ - 2")

Чудова, надзвичайно позитивна та творча атмосфера, яку створили творчі колективи Будинку сприяли прекрасному настрою всіх учасників церемонії!

bottom of page