top of page
Image-empty-state.png

Дитяча опера

Народний художній   колектив

Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів: (Італія, Франція, Угорщина, Словакія, Польща, Болгарія, Югославія, Чорногорія, Росія, Литва, Іспанія, Туреччина). Народний художній колектив «Дитяча опера» Подільського будинку дитячої творчості міста Києва був створений на базі Київського Муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва та Подільського будинку дитячої творчості у 1989 р. У репертуарі – музичні вистави, мюзикли, уривки з опер та музичних спектаклів, класична, народна та естрадна музика, дуети, соло.
Учасники колективу із задоволенням беруть участь в різноманітних концертних програмах: Спілки композиторів України, Національної філармонії України, озвучуванні кінофільмів, мультфільмів, радіо та телепередачах.
З особливим задоволенням, діти беруть участь у спектаклях Національної опери України ім. Т.Г.Шевченко («Турандот», «Мойсей», «Богема», «Лускунчик», «Джанні Скіккі»)
Щоліта вихованці колективу «Дитяча опера» відпочивають та оздоровлюються у Херсонській області, а саме: Скадовському районі с. Красне ДОК «Крилатий». Радісно і весело діти проводять час разом. У колективі існує багато традицій – дні народження, новорічні й різдвяні свята, екскурсійні і конкурсні поїздки.
У колективі три вікові групи:
Молодша (4,5 - 6р.)
Середня (6 – 8р.)
Старша (9 – 16р.)
Заняття комплексні - ансамблевий спів, індивідуальний вокал, основи хореографії,основи музичної грамоти.
Художній керівник - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Наталія Нехотяєва.
Хормейстер Наталія Коломієць.
Хореограф Світлана Соколова.

067-797-42-73

bottom of page